Akcesoria rodem z horroru…

Comment

Bez kategorii Dla Niego Prezenty Urodziny

Coraz częściej sięgamy po produkty skierowane do konkretnej grupy odbiorców. Produkty niszowe zdają się być lepsze, bardziej trafione, a przez to bardziej użyteczne. Znając osobę, dla której poszukujemy prezentu, łatwiej nam wybrać coś zgodnego z jej zainteresowaniami, pracą, czy cechami charakteru. Kryteria, którymi można się kierować są różne. Dlatego dziś im więcej znamy punktów dotyczących potencjalnego odbiorcy upominku, tym lepiej! Zawężając pole wyboru podarunku, prędzej znajdziemy ten właściwy.

Opierając się na tej koncepcji, coraz więcej sklepów internetowych tworzy specjalne linie produktów dla konkretnej niszy czy grupy społecznej. I tak, dla przykładu powstają upominki dla fanów czworonogów, militarystów, koneserów wina, lubiących taniec itp. Dziś pragnę przedstawić pomysły na prezent dla fanów filmów grozy. Praktyczne, pomysłowe i przede wszystkim mroczne. Upominki z tej serii budzą skrajne emocje. Dla jednych podobają się ogromnie, u innych budzą wstręt i przerażenie. Jedno jest pewne – zostaną zauważone!

Produkt, jaki w pierwszej kolejności przychodzi mi na myśl to oryginalna wersja pojemnika na chusteczki z ludzką dłonią. Mało kogo zachęci do poczęstowania się zawartością. Jedynie amator mocnych wrażeń, bądź osoba, która słynie ze zwariowanych żartów uśmiechnie się na sam widok. Realistyczna imitacja przyprawia o ciarki. Postawiona na biurku będzie ożywiała przy każdorazowym spojrzeniu.

Inną rzeczą, rodem z horroru jest seria krwawych akcesoriów kuchennych i łazienkowych – fartuch, zasłona i mata ze śladami poodbijanych zakrwawionych dłoni bądź stóp. Taki wystrój łazienki mógłby zastąpić niejedną filmową scenografię. Polecane szczególnie dla studentów i miłośników odważnych żartów. Używając ich, np. w akademiku, można zasłynąć z ogromnego poczucia humoru…

Mroczne gadżety sprawdzą się jako prezent na 18-stkę czy urodziny. Warto się jednak wcześniej upewnić, czy podarunek ucieszy czy wystraszy obdarowanego 😉

akcesroia z horroru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.