Anatomia zwierząt – pouczający, kolorowy, kreatywny prezent

Dla Dzieci Prezenty Upominki dla dzieci

… czego chcieć więcej?! Taki prezent to wiele radości i nauki. Anatomia zwierząt to prezent który podarowałam dzieciakom mojej koleżanki… cała trójka, dzięki tym zabawkom siedziała cichutko i w skupieniu składała swojego zwierzaczka. Było wiele radości i nowych odkryć… Co siedzi w ślimaku, krowie czy delfinie. Takich rzeczy można się dowiedzieć z anatomii zwierząt.

Przyznam szczerze, że sama byłam bardzo ciekawa jak to wygląda „od środka” więc jak dzieciaki złożyły swoje modele z zainteresowaniem przyglądałam się tym konstrukcjom.

Anatomia zwierząt występuje w trzech wariantach: delfin, krowa i ślimak i każdy z nich jest wykonany z niezwykłą starannością. Modele anatomii zwierząt są wykonane z niewielkich elementów więc wskazane są dla dzieci powyżej 3 roku życia a ze względu na trudność modeli nawet powyżej 8 roku życia, ale z małą pomocą rodziców czy starszych braci nawet 3 letnia Honoratka była w stanie wykonać takie konstrukcje.

Anatomia zwierząt to zabawki z serii zrób to sam, dlatego dają tyle radości i uczą dzieci konstruowania swoich zabawek. Zabawa jest z wykonywania modeli ale także potem kiedy już gotowy model anatomii zwierząt stoi na biurku dziecka. Wtedy nasz maluch może na bieżąco spoglądać na swój model.