Balony z helem reklama

Gadżety reklamowe
Balony z helem

Balony z helem

Każda firma na naszym rynku w jakiś sposób się prezentuje zwłaszcza na otwarciu działalności lub jej już istnieniu, aby pozyskiwać jak najwięcej nowych klientów. Niektóre firmy reklamują się po przez gadżety jako dodatek reklamowy, niektóre po przez ulotki a niektóre po przez balony w różnej postaci. Tak naprawdę wszystko zależy od posiadanego budżetu na taką inwestycje i reklamę, ponieważ niektóre produkty reklamowe nie są tanie, lecz drogie i nie każdą firmę stać na rozdawanie takich przedmiotów za darmo wszystkim, którzy odwiedzają dany sklep.Balony mogą być różne postaci do takiej reklamy, albo zwykłe nadmuchiwane powietrzem zwykłym, lub nadmuchiwane helem. Niestety te nadmuchiwane helem są droższe, lecz bardziej wytrzymałe i do tego bardziej efektowne. Reklama na nich może być różna, ważne aby była widoczna dla oczu innych. Balony z helem mogą mieć różne nadruki, jedne mogą być z samym nadrukiem, drugie zaś z logo firmy, a trzecie z nadrukiem i z logo. Wszystko tak naprawdę wychodzi cenowo podobnie, lecz wygląda inaczej.

Balony w większej ilości takie kupuje się bez helu. Hel kupuje się w butlach dodatkowo i napełnia się dopiero przed rozdawaniem ich. Balony z helem najlepiej mieć uwiązane na specjalnych patyczkach lub sznureczkach, ponieważ one bardzo szybko lubią odfruwać wysoko w górę.

Dzieci takie balony z helem lubią, więc im w każdym sklepie się spodobają. Tak naprawdę jest to super wybór co do reklamy, chociaż gadżety w postaci breloczków czy małych latareczek także jest bardzo pomysłowa i fajna. Kolory i napisy na takich balonach powinny być dobrze opracowane i wyglądem przyciągające uwagi, najlepsze w kolorach jaskrawych ale takich, aby były widoczne dla oczu. Ponieważ zbyt duża ilość barw jaskrawych niestety odbija światło i stają się nie czytelne. Najprawdopodobniej najlepiej używać odcieni w barwach zielony ciemny, niebieski, czarny i czerwony. Tym kolorom wzrok najbardziej odpowiada przyciągająco. Reklama taka w dużych ilościach rzuca się w oczy z daleka i każdy z dzieckiem podbiega do takiego punktu po balonika.