Szkatułka na biżuterię z własnym nadrukiem czyli czternasta rocznica ślubu :)

Prezenty Rocznice i jubileusze

W czasie wychowywania dzieci, robieniem kariery, i wszystkich innych chaotycznych szczegółów z życia, 14 rocznica jest jedną z tych, przy której ludzie przechodzą obojętnie.

Oto kilka pomysłów na prezenty, dzięki którym Twoja rocznica będzie wyjątkowa:

Tradycyjnym materiałem na czternastą rocznicę jest kość słoniowa, ale kupuj tylko jej imitację. Nigdy nie kupuj prawdziwej kości słoniowej, gdyż wspiera to nielegalny i brutalny przemysł kłusownictwa słoni. Jeszcze lepiej, dokonać wpłaty na cele charytatywne na rzecz ratowania tych zwierząt, to będą bardzo dobrze spożytkowane pieniądze. I piękny prezent dla zwierząt.

Kupując biżuterię swojej żonie, możesz kupić w prezencie np. naszyjnik z motywem słoni lub w kolorze kości słoniowej, ale jeśli Twoja połówka nie lubi tego koloru bądź motywu, to śmiało możesz kupić coś nawet ze złota. Myślę, że nie ma kobiety która by się nie cieszyła z biżuteryjnego prezentu. Bo która kobieta nie lubi biżuterii.

Do tej ozdoby można dokupić szkatułkę na biżuterię i prezent gotowy.

A kupując coś małżeństwu w prezencie na czternastą rocznicę ślubu dobrze jest też nawiązać do „słoniowej” rocznicy. Piękna rzeźba, czy malutka figurka słonia będzie ozdobą każdego domu.