Demotywujący kubek na topie

Comment

Demotywatory Kubki Kubki z nadrukiem

Jako najstarsza siostra swojego młodszego rodzeństwa, muszę być czasem w temacie młodzieżowego świata. Jako, że mój najmłodszy brat jest ledwo co pełnoletni (18-tkę miał na dniach) to przed spotkaniami rodzinnych żeby nie wyjść na starego piernika 😉  robię sobie przegląd sieci… co tam w „necie” słychać 🙂

Wiem, że mój brat jest zapalonym fanem strony Demotywatory.pl i ostatnio przy okazji dyskusji z nim odkryłam niesamowity fenomen owych Demotywatorów.

Strona cieszy się powodzeniem od kilku lat i nieraz można zobaczyć na Demotywatory.pl dużo zaskakująco dobrych pomysłów na gadżety… i ktoś to umiejętnie wykorzystał 🙂

Z tzw. demotów umieszczanych na Demotywatory.pl zrobił efektowne kubki i papiery toaletowe. Taki demotywujący kubek to rewelacyjny prezent dla fanów strony Demotywatory.pl ale także dla każdego kto lubi oryginalne gadżety.

Demotywujący kubek jest dostępny w różnych wariantach. Mi najbardziej przypadł do gusty demotywujący kubek Bakterie. Idealny do pracy, czy akademika 🙂 a dlaczego to myślę, że powinniście się sami przekonać.

Demotywujący kubek to też magiczny kubek więc dodatkowa atrakcja. Szczególnie że demotywujące kubki wykonane są taką techniką że część tekstu już widnieje na kubku, a dopiero po wlaniu wrzątku ukazuje się kolejna część tekstu co całkiem zmienia przekaz tego tekstu.

Demotywujący kubek można zamówić też bezpośrednio na stronie z gadżetami na Demotywatory.pl, więc wszystko łatwo i szybko 🙂 Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.