Dziecięca radość…

Comment

Bez kategorii Dla Dzieci Mikołajki Upominki dla dzieci

Nic  tak nie poprawia humoru jak widok zadowolonego dziecka. Każdy  z nas również wie, że dzieci od radości do płaczu dzieli jeden krok. Wystarczy chwila nudy, jedno słowo wypowiedziane surowym tonem a nasze pociechy wpadają w histeryczny płacz. Już sama wizja takiego obrotu sprawy, wywołuje dreszcze na ciele chyba każdego rodzica. Niestety czas wakacji sprzyja takim zachowaniom, a to dlatego, że dzieci po prostu się nudzą. Aby zapewnić sobie spokój, a pociechom dać pomysł na ciekawe spędzenie czasu, warto sięgnąć po serię kreatywnych zabawek do samodzielnego skonstruowania.

Dzięki takim kreatywnym zabawkom Twoje dziecko nie tylko spędzi mile czas, ale przy tym ma szansę czegoś się nauczyć. Niezwykle fascynujące może być Mrówkarium do samodzielnego skonstruowania. Jest to ciekawe rozwiązanie szczególnie dla tych dzieci, które pragną własnego zwierzaka. Może mała mrówka to nie to samo co kudłaty piesek, ale z pewnością pozwoli dziecku zapomnieć choć na jakiś czas.  Tym bardziej, że domek dla mrówek nasza pociecha zbuduje własnoręcznie. Przy składaniu i malowaniu mrowiska dziecko spędzi przyjemne chwile, a jeszcze bardziej emocjonujące będzie poszukiwanie przyszłych lokatorów do nowo-powstałego mrowiska. Nie zapominajmy o niekończącej się  obserwacji tych maleńkich stworzonek, która zajmie nasze dzieci na długie godziny.

Jeśli Mrówkarium to nie najlepszy pomysł na prezent, warto zapoznać się z innymi kreatywnymi zabawkami z serii Zrób to sam. Być może ciekawszą opcją może okazać się  Kraina Wróżek albo Robot Solarny. Jedno jest pewne, możliwości jest naprawdę wiele, a zabawki Zrób to sam zamienią  malucha w prawdziwego konstruktora…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.