Fotoupominek na Dzień Chłopaka:)

Comment

Bez kategorii Dla Niego Dzień Chłopaka Prezenty

Wrzesień tuż tuż… a więc najwyższa pora, aby zastanowić się nad prezentem z okazji Dnia Chłopaka. Co podarować chłopakom  w dniu ich święta? Odwieczny dylemat. Pomysłów niby jest dużo, jednak gdy przyjdzie zdecydować się na coś konkretnego- pojawia się problem. Szczególnie wtedy gdy nie masz zbyt dużo czasu, aby godzinami latać po sklepach.

Super prezentem z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka są wszelkie fotoupominki. Do wyboru mamy szeroką gamę przedmiotów, które można „ulepszyć” własnym zdjęciem. Jeśli chodzi o prezent dla chłopaka szczególnie polecałabym kubek lub kufel z nadrukiem, w zależności od tego czy Twój chłopak jest bardziej amatorem kawy czy piwa.

W obu przypadkach, tj zarówno przy zakupie kufla, jak i kubka, najpierw należy stworzyć swój projekt. Może projekt to nawet za dużo powiedziane, albowiem musimy wymyślić tekst, wybrać zdjęcie lub grafikę jaką chcielibyśmy umieścić na naszym upominku. Istnieje też możliwość wybrania specjalnego szablonu, który dopełni całości. Bardzo fajną sprawą jest także to, że zazwyczaj zanim otrzymamy zamówiony w ten sposób kubek czy kufel, otrzymamy wizualizację zamówionego produktu. Dzięki temu wiemy jak, zaprojektowany przez nas nadruk, będzie się prezentował. Co więcej, możemy zasugerować także drobne poprawki lub zmianę zdjęcia, które wcześniej wybraliśmy.

Kubki i kufle z nadrukiem, mogą być poważnym, ale także zabawnym upominkiem. Charakter prezentu zależy bowiem od naszej inwencji twórczej.  Z całą pewnością jest to idealny pomysł na prezent dla osób, które cenią sobie oryginalność i niepowtarzalność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.