Igraszki dla dwojga

Comment

Bez kategorii Dzień Chłopaka Specjalne okazje Walentynki

Miło jest spędzać czas we dwójkę.  Wspólne kolacje, spacery, filmy, wypady na miasto… Tylko z reguły przychodzi taki moment, kiedy pomysły zaczynają się powtarzać, a my zaczynamy je doceniać coraz rzadziej. Spędzając ze sobą wolny czas, trudno jest nie dopuścić do chwili, kiedy wkrada się nuda. Koniecznie należy coś z tym zrobić!

Propozycją na jesienne chłodne wieczory może być gorąca gra stworzona z myślą o zakochanych. Pikantna gra erotyczna Gorące igraszki podkręci atmosferę i zapobiegnie rutynie wspólnych wieczorów. Idealny prezent na Dzień Chłopaka czy Walentynki.

Dzięki tej grze powiesz partnerowi o swoich największych marzeniach z Waszej sfery intymnej.  Razem odkryjecie na nowo świat rozkoszy, który nie będzie miał już przed Wami żadnych tajemnic. Gra połączona z ogromną dawką humoru z pewnością uatrakcyjni chwile we dwoje. Uczestnicy przechodzą przez cztery kolejne etapy, zaczynając od flirtu, kończąc na najskrytszych fantazjach erotycznych. Wystarczy podjąć wyzwanie.

W skład zestawu wchodzą cztery talie kart i niezbędne do zabawy akcesoria: kostka, opaska na oczy, prezerwatywa, wibrator, duże piórko strusie. Wszystkie dodają grze pikanterii i mają pomóc graczom w zabawie. Poinstruują Was dołączone zasady gry, których należy przestrzegać.

Gra Gorące igraszki to najlepszy sposób by powiedzieć rzeczy nie do powiedzenia. Polecane dla tych, których onieśmiela sytuacja, bądź są nieśmiali z natury. Pomysł na prezent? Jak najbardziej! Wręczając go chłopakowi spotkasz się z ochoczym uśmiechem, który będzie gwarancją trafionego pomysłu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.