Krówki reklamowe- promocją producenta części samochodowych

Gadżety reklamowe
Krówki reklamowe

Krówki reklamowe

Nie trudno się domyślić, że producent części lub innych elementów ma raczej utrudniony kontakt z klientem. W końcu to nie u niego grupa docelowa zakupuje części do samochodu, a czyni to za nich mechanik. Zatem w jakiś inny sposób należałoby do nich trafić. Najlepiej przy pomocy gadżetów reklamowych. W końcu takie elementy promocji zawsze działają i zwiększają szanse na to, że się o nas klienci dowiedzą. Nie mniej jednak w przypadku producenta części samochodowych nie można gadżetów reklamowych rozdawać tak po prostu w dowolnym miejscu.Na pewno każdemu producentowi zależeć będzie przede wszystkim na tym by trafić tylko do grupy docelowej, a w tym przypadku będzie to osoba podsiadająca samochód. Zatem można krówki reklamowe rozdawać na przykład w warsztatach samochodowych, autoryzowanych serwisach obsługi samochodów, a także w salonach samochodowych czy na parkingach. Jak widać producent części do samochodów ma wiele możliwości na to by poinformować właścicieli pojazdów o swoim istnieniu.

W związku z tym wystarczy tylko wyprodukować krówki reklamowe i rozpowszechniać we wspomnianych miejscach. Najważniejsze w tym przypadku będzie to by podać wyraźne logo producenta lub tez nazwę firmy. Nie powinno tam zabraknąć również jak najbardziej jakiegoś adresu strony internetowej, maila lub innej formy umożliwiającej kontakt z producentem takich części.

Natomiast jeśli chodzi o rozdawanie tych gadżetów reklamowych to można po prostu krówki reklamowe umieścić w salonach i warsztatach w miejscu dostępnym dla każdego klienta. Najlepiej sprawdza się tutaj koszyczki lub też pojemniczki, w których się je umieści i ułożyć na przykład na jakimś stoliczku, na parapecie lub innej płaszczyźnie. Co więcej one również mogą być oklejone nasza reklamą. Nie mniej jednak warto się w tej sytuacji bardziej skupić mimo wszystko na tym by to krówki były naszym głównym gadżetem reklamowym mającym za zadanie promować nasze produkty. Oczywiście nie możemy zapomnieć o podaniu danych kontaktowych do producenta. Inaczej klient możne mieć problem z trafieniem do firmy.