Małe co nieco dla fana motoryzacji…

Comment

Bez kategorii Dla Niego Dzień Chłopaka

Szukasz pomysłu na prezent dla chłopaka i nie wiesz na co się zdecydować? To odwieczny problem kobiet. No tak bo ile razy można kupować nudne zestawy kosmetyków. Ciężko jest wybrać prezent, który trafi w gust mężczyzny. Tym bardziej, że mężczyźni z natury nie potrzebują wiele, a gdy spytać ich o małą podpowiedź w tej kwestii, można usłyszeć: że już wszystko mają i nic im nie potrzeba.

Jednak nie ma się co załamywać, wystarczy bowiem pomyśleć o pasji swojego chłopaka. Jeśli chcesz, aby Twój chłopak był wreszcie dostatecznie zadowolony z prezentu, pamiętaj, że musi on wiązać się z jego upodobaniami. Zapewniam, że każdy fan motoryzacji nie pogardzi zegarem w kształcie opony.

W zależności od tego, czy zegar ma być praktycznym czy też bardziej dekoracyjnym prezentem, proponuję budzik albo zegar ścienny. Budzik- opona będzie idealnym upominkiem dla mężczyzny, który ma problemy z porannym wstawaniem. Pobudka przy dźwięku takiego budzika stanie się od razu przyjemniejsza dla jego ucha. Budzik- opona do złudzenia przypomina oponę samochodową, a do nastawiania alarmu służy dźwignia przypominająca dźwignię zmiany biegów.

Jeśli natomiast wolisz, aby prezent spełniał funkcję dekoracyjną, idealnym rozwiązaniem będzie w tym przypadku zegar ścienny opona. Taki zegar z łatwością da się zawiesić na ścianie, a Twój mężczyzna będzie miał czym cieszyć oko, kiedy Ciebie nie będzie w pobliżu. Zegar ścienny opona będzie idealnym dopełnieniem całości wystroju wnętrza pokoju każdego zapalonego fana motoryzacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.