Propozycje prezentu na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Comment

Bez kategorii Dzień Babci i Dziadka Kalendarze

Już wkrótce święto naszych kochanych dziadków. Posiadacie pomysły, jak sprawić im przyjemność w ich dniu? Jeśli nie, chętnie pomożemy… Propozycji mamy jak zawsze dużo. Każdego dnia postaram się przedstawić nową koncepcję na niebanalny podarunek. Odsłona pierwsza będzie dotyczyć niezastąpionych foto kalendarzy.

Nie od dziś wiadomo, że dziadkowie mają największą słabość do swoich wnucząt. Często po kryjomu rozpieszczają ich słodyczami, próbują przekupić drobnym upominkiem, zawsze obdarowują uśmiechem i rodzinną czułością. Nie do pomyślenia byłoby zatem, nie odwdzięczyć im się za całe dobro, którego od nich doświadczamy. Jak już napisałam, dla naszych dziadków najważniejsi jesteśmy my, wnuczkowie. Warto to umiejętnie wykorzystać i stworzyć specjalnie dla nich kalendarz na nowy rok ze zdjęciami najmłodszego pokolenia rodziny. Zdjęcia przywołają na myśl miłe skojarzenia i będą niebanalną pamiątką, a przy okazji przypomną o najważniejszych datach na najbliższy czas.

Foto kalendarze mogą być wydane w różnych formach. Najbardziej popularna jest wersja na ścianę i biurkowa. Każdy miesiąc może być wzbogacony o rodzinne fotografie bądź bogaty kolaż zdjęć. Dodatkowo można zaznaczyć istotne dla nas daty, np. urodziny najbliższych, rocznice i jubileusze, czego nie będzie w powszechnie dostępnych kalendarzach.

Sprawmy przyjemność swoim dziadkom, bo na to z pewnością zasługują.

foto kalendarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.