Relaks nad wodą? Oj marzy się, marzy…

Comment

Bez kategorii Dla Dzieci Dla Niego Dla Niej

Zdecydowanie za mało słońca jest tej wiosny! Każdy tęskni za ciepłymi promieniami. Jak miło byłoby odpocząć nad wodą, poopalać się na plaży, czy z chęcią ponarzekać na to, że znowu zapomniałam okularów, czy zbyt ciepło się ubrałam… Obecnie każdy jest tak spragniony przyjemnej letniej aury, że każdy powiew świeżości jest darem. Chciałoby się zaśpiewać: „Do lata, do lata, do lata piechotą będę szła…” a tu na zewnątrz jest różnie.

Jednakże zgodnie z zasadą, że przezorny zawsze ubezpieczony, już dziś warto pomyśleć o akcesoriach na lato. Wśród moich letnich propozycji na prezent, moim numerem jeden jest materac wodny, który zapewni chwile odprężenia i relaksu. Materac jest bardzo szeroki. Wygląda niczym dmuchane łóżko unoszące się na wodzie. Śmiało można na nim dryfować i cieszyć się z muskającego skórę słońca. Wygodny, duży i przede wszystkim lekki. By przygotować go do użycia, wystarczy pompka do tego typu przedmiotów. Na czas transportu, z łatwością składa się materac, by zajmował jak najmniej miejsca.  Z jego obsługą poradzi sobie każdy. Może on posłużyć nie tylko dla dzieci, ale też dla osoby dorosłej. Wyobraź sobie jak w ciepły letni dzień unosisz się na wodzie, leżąc na swoim materacu i jednocześnie zgłębiając kolejne strony ciekawej książki, czy ciesząc ucho nowymi przebojami z odtwarzacza. Pływające łóżko posiada przydatny podgłówek i boczne zabezpieczenia, by np. korzystać z lata wspólnie ze swoim maluchem, nie bojąc się przy tym odwrócić od niego wzroku.  Materac będzie nie tylko zapewni chwile odpoczynku, ale też pomoże w nauce pływania – gdy tylko się zmęczysz, możesz wskoczyć na niego i odetchnąć.

Dla mniej wymagających, polecam jednoosobowe materace, które przydadzą się przy wodnych wygłupach. Z kolei, dziecku można sprezentować dmuchanego rekina – zabawka nie tylko pomoże utrzymać się malcowi na wodzie, ale też pomoże rodzicom zlokalizować wzrokiem jego położenie. Dmuchane materace i pomocne dmuchane zwierzątka sprawdzą się na każdym familijnym wypadzie nad wodą. Jeśli Twoi bliscy są amatorami relaksu nad wodą, zaopatrz się w wodne materace przed oficjalnym otwarciem sezonu, a tym samym sprawisz przyjemność nie tylko im, ale też sobie.

nadmuchiwany materac nad wodę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.