Rysować każdy może

Comment

Bez kategorii Dla Dzieci Upominki dla dzieci

Pamiętasz swoje zabawy z dzieciństwa? Rysowanie kredą po chodniku z pewnością należało do jednej z nich. Świeżo powstałe malowidła dawały ogromną satysfakcję! Mało tego, upiększały szare blokowiska i dodawały barw codziennym widokom. Dziś chodnikowe arcydzieła mogą zachwycać nie tylko bogatszymi kolorami, ale też trójwymiarowym efektem. Wszystko za sprawą kredy 3D i specjalnych okularów dołączonych do zestawu. Pozycja ta stanowi doskonały pomysł na prezent dla milusińskich. Pobudza kreatywność, ożywia pasje, stymuluje zmysł twórcy u małego plastyka.

kreda trójwymiarowa

Obecnie na rynku jest wiele tego typu nowinek. Mazaki do ubrań, kredki do kąpieli to inne ciekawe przykłady. Dzięki nim można połączyć pasję dziecka z zabawą. Równie dobrze te pomysłowe produkty mogą nadać innego wymiaru codziennym zajęciom, które są niekoniecznie lubiane przez naszego malucha. Poranna czy wieczorna kąpiel może być wyczekiwana gdy wiąże się z nią zabawa mazakami. Tym sposobem skutecznie ochronisz ściany swojego domu przed dziecięcym graffiti. Metoda zakazów nie zawsze popłaca, warto więc stworzyć dziecku atrakcyjna alternatywę, która odwróci jego uwagę.

Oryginalne akcesoria do niestandardowych powierzchni to świetny prezent dla kreatywnego urwisa. Okazji, w jakich prezent tego typu sprawdzi się jest wiele – Dzień Dziecka, urodziny, każde wyczekiwane odwiedziny itp. Takie zabawki cieszą przy każdym użyciu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.