Skrzyneczka na wino z wygrawerowanym zdjęciem

Bez kategorii Rocznice i jubileusze Ślubne Specjalne okazje

Ostatnimi czasy zauważyłam nowo powstały trend na składanie przez przyszłych państwo młodych specjalnych zamówień w zastępstwie masowych bukietów. Jedni życzą sobie czekoladek, inni kuponów lotto, a jeszcze inni butelek wina. Ostatnie wesele, na którym byłam gościem obfitowało właśnie w butelki z czerwonym trunkiem.

Moje największe zainteresowanie wzbudziła nie sama zawartość, na której przyznaję się otwarcie, aż tak dobrze się nie znam, lecz opakowania. Przy pierwszym spojrzeniu dało się zauważyć, kto skupił się na oprawie, a kto nie przywiązywał do tego większej wagi. A przecież często (żeby nie powiedzieć, że zawsze) oceniamy zawartość po jej wierzchniej formie.

Najciekawsze okazały się nie papierowe eleganckie torebki czy nawet tekturowe tuby na wino, lecz drewniane skrzyneczki z wygrawerowanym zdjęciem państwa młodych. Specjalna rycina wykonana laserem dodawała całości niepowtarzalnego uroku. Osobista dedykacja na drewnie z całą pewnością sprawdzi się jako pamiątka i nie będzie odstawiona w kąt jak inne popularne opakowania.

Skrzyneczka z grawerem jest produktem jak najbardziej ekologicznym. Drewno bowiem, nie jest lakierowane czy pokryte innymi chemicznymi substancjami. Wnętrze jest wyścielone długimi delikatnymi wiórami, które wytwornie komponuje się z każdą butelką alkoholu. Skrzyneczka posiada rączkę z plecionego sznura, dzięki której noszenie zestawu czy przekazanie go w dobre ręce jest wygodne.

skrzyneczka na wino z grawerem

Skrzynka na wino razem z odpowiednio dobraną zawartością będzie trafionym pomysłem na prezent nie tylko dla świeżo upieczonych małżonków, ale też sprawdzi się jako upominek na parapetówkę, urodziny, jubileusz czy inną ważną okazję przy wręczaniu procentowej zawartości. 😉

Jest dużo miejsc, gdzie można zrobić drewniane skrzynki na zamówienie. Zatem nic prostszego… Pamiętaj, że Twoje prezenty mówią o Tobie, więc warto się postarać.