Słodycze reklamowe na konferencji

1 Reply

Gadżety reklamowe
Słodycze reklamowe

Słodycze reklamowe

Firmowe konferencje rządzą się swoimi prawami. Nie może zabraknąć pewnych elementów, a jej skuteczne poprowadzenie może przynieść naprawdę wielkie korzyści. Dobre przemówienie jednak może nie wystarczyć, aby przekonać do swojej oferty przybyłych gości. Najlepiej więc stworzyć domową i partnerską atmosferę, która pozwoli na znaczne przyjemniejsze prowadzenie ewentualnych negocjacji. Pamiętaj, że to Ty jesteś gospodarzem konferencji, więc Ty powinieneś dopracować każdy szczegół jak najlepiej. Liczy się wszystko na tego typu imprezie!

Trzeba zadbać o wszystko. Korzyści mogą przynieść nawet zwykłe słodycze reklamowe! Dobra kawa pozwoli na żywsze dyskusje, natomiast słodki dodatek z firmowym opakowaniem wpłynie na lepszą atmosferę. Jakie to mają być słodycze reklamowe? Do kawy najlepiej pasują oczywiście ciasteczka. Ich rodzajów jest mnóstwo – kakaowe, cynamonowe, a nawet karmelowe. Dodatkowo mogą się przydać różnego typu czekoladki lub małe owocowe cukierki.

Ponadto pamiętaj, aby na zwołaną przez siebie konferencję się nie spóźnić. Zgodnie z powiedzeniem „klient nasz Pan”, najlepiej byłoby, gdybyście razem weszli do sali. Pamiętaj, aby pomieszczenie było czyste i nie miało śladów wcześniejszych konferencji. Może przydać się przewietrzenie całego pokoju, choć w obecnych czasach większość tego typu miejsc jest klimatyzowana.

Rozmowę warto rozpocząć od pytania niezwiązanego pośrednio z tematem konferencji. Zaproponowanie kawy jest niezbędne – jeśli chodzi o słodycze reklamowe – nie pytaj, niech Twoja sekretarka po prostu przyniesie je na osobnym talerzyku wraz z przygotowaną kawą. Zadbaj o dobrą atmosferę, pozwól sobie na jakiś mały żarcik. Pamiętaj jednak, aby nie ryzykować ewentualnego urażenia uczuć firmowego partnera – warto więc zrezygnować z żartów dotyczących religii, narodowości czy koloru skóry. Nigdy nie wiadomo, na kogo możemy trafić.

Podczas powitania ważne jest również uściśnięcie ręki – pewny i zdecydowany chwyt wydaje się najodpowiedniejszy do tego typu spotkań. Oczywiście nie obędzie się także bez merytorycznego przygotowania.

1 comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.