Zimno, zimno, coraz zimniej…

Bez kategorii Dla Niej Dzień kobiet Walentynki

Zrobiło się zimno… Pierwsze dni jesieni i pierwsze przeziębienie. Szukając sposobu na rozgrzanie się, trafiłam na ciekawe „gorące” akcesoria, które aktualnie mogą być trafionym prezentem na chłodne wieczory. Urozmaicenie wspólnie spędzanego czasu? Chwila relaksu? Jak najbardziej! Uniwersalny pomysł na prezent na wiele okazji…

Zestaw gorących kamieni do masażu – namiastka SPA we własnym domu. Nie dość, że ogrzeją to zapewnią wyczekiwane odprężenie. Wiedząc, że nasza praca odbywa się przede wszystkim w jednej i tej samej pozycji, masaż z użyciem gorących kamieni z pewnością będzie niczym błogosławieństwo dla naszego kręgosłupa i zasłużoną nagrodą po całym dniu w pracy. Zestaw zawiera kamienie w różnych rozmiarach, kadzidełka i świecę zapachową, czyli wszystko to, co jest niezbędne do stworzenia odpowiedniego nastroju.

Drugim ciekawym pomysłem na podniesienie temperatury są gorące serduszka. Funkcjonują one niczym mini termofor, który ogrzeje wybrane partie ciała, z tą różnicą, że nie potrzebują wody. Ich wnętrze jest wypełnione substancją, która samoistnie się nagrzewa do 54 stopni. Serduszka można zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie jest nam zimno. Trzymając je w dłoniach nie tylko ogrzewa się ciało, ale też koi zmysły, które powinniśmy pielęgnować.

Jeśli Ty lub Twój bliski narzeka na chłodne oblicza jesieni, „gorące” prezenty będą trafione! 😉